Землевпорядні

Технічна документація

(строки виконання – від 2 тижнів – до 2 місяців, результат – Витяг з ДЗК):

– технічна документація з присвоєння кадастрового номера;

– технічна документація для приватизації земельної ділянки;

– технічна документація щодо поділу (об’єднанню) земельної ділянки/ділянок;

– технічна документація по встановленню сервітуту;

– інвентаризація та зміна конфігурації земельної ділянки;

– інша технічна документація, передбачена чинним законодавством.

 

Проект землеустрою

(строки виконання – від 3 тижнів – до 3 місяців, результат – Витяг з ДЗК):

– проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність або оренду;

– проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення;

– інші проекти землеустрою, передбачені чинним законодавством.

Землевпорядні роботи у Закарпатті й навіть у найвіддаленіших куточках нашого краю є одним із найважливіших напрямків у роботі Центру Проектів. Цей стратегічний напрямок нашої діяльності є ключовим завдяки поєднанню декількох специфічних факторів. По-перше, пласт землевпорядних робіт в Ужгороді та землеустрою в Закарпатті у цілому та інших населених пунктах області охоплює декілька видів робіт, які за своїм обсягом є одним із найважливіших секторів робіт із документальним забезпеченням нерухомого майна. Фактично, цей розділ передбачає декілька видів робіт, які можна згрупувати наступним чином:

  • – Робота з технічною документацією, включно з роботами, направленими на інвентаризацію земельної ділянки в Ужгороді та в інших куточках нашої області, приватизацію земельної ділянки незалежно від попереднього стану документації, встановлення меж земельної ділянки, розмежування, розподіл та об’єднання ділянок, проект землевідведення в Берегові та інших населених пунктах, та інші роботи, згадані у списку. 
  • – Оформлення землеустрою (комплекс заходів, що передбачають регулювання земельних відносин та розв’язання документальних проблем будь-якої складності). Так, сюди можна віднести підготовка до здійснення певних операцій з об’єктом нерухомості, як-то розроблення проєктів землеустрою щодо відведення тієї чи іншої ділянки у власність або оренду, перехід та зміна цільового призначення, та інші проєктні роботи, передбаченні чинним законодавством України, що регулює земельну сферу.

Для уточнення деталей щодо виконання робіт, скористайтеся спеціалізованою контактною формою для комунікації з представниками організації. 

Ми завжди відзначали, що ключовим фактором успіху для нашої команди є поєднання декількох простих факторів. Так, нашою метою завжди було й залишається максимальне спрощення процесу розв’язання питань з документацією будь-якої складності для клієнта. Зазвичай паперова біганина асоціюється в першу чергу зі значним дискомфортом та величезною кількістю часу, затраченого на спроби якось вплинути на процес, який, здається, застряг назавжди. Утім, при застосуванні комплексного та стратегічного підходу у розв’язанні документальних проблем, запитання будь-якої важкості можуть бути розв’язані у найкоротший проміжок часу. Саме простота визначає клієнтоорієнтованість нашого проєкту, що вкупі з багаторічним досвідом, який дає у результаті нашу значну ефективність, що у поєднанні з комплексністю підходу, призводить до гарантованого результату, якими задоволені уже тисячі наших клієнтів.