Ліцензії

Ліцензія на право проведення робіт із землеустрою ТОВ «Центр проектів»
Кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника Марічак О.Ю.
Кваліфікаційний сертифікат інженера-геодезиста Мельничук С.М.
Свідоцтво про підвищення кваліфікації інженера-землевпорядника Чудінов С.В.
Кваліфікаційний сертифікат інженера-землевпорядника Чудінов С.В.

 

 

Ліцензії, що підтверджують високу професійність та кваліфікацію спеціалістів нашої компанії, які необхідні для виконання спеціалізованих робіт. Зокрема, документи, представлені на сайти підтверджують необхідний рівень технічної спеціалізованості у передбаченій державою формі, окремих наших представниках у різних філіях по Закарпатській області. 

Наші фахівці є спеціалістами на земельному ринку та ринку нерухомості краю протягом майже десятиліття. Список надаваних нами послуг, зображений на сайті не є вичерпним і пропонує нашим клієнтам значно більший спектр послуг пов’язаних із землевпорядкуванням у Закарпатті. Ми пропонуємо Вам як послуги технічного характеру, для прикладу: підготовка та виготовлення технічної документації, надання допомоги організаційної та консультаційної природи, вирішення юридичних нюансів, які можуть значно ускладнити життя непідготовленої людини. Заплутаний клубок бюрократичних проблем, пов’язаних із нескінченною паперовою біганиною може виснажити кожного, в незалежності говориться про окремо взяту особу, або про представника бізнесу. Так, без значного досвіду у розв’язанні земельних проблем та юридичних суперечок навколо землі, без стратегічності мислення та комплексного підходу до розв’язання проблем, задачі з оформлення земельної ділянки в Ужгороді можуть виявитися абсолютно непід’ємною ношею, особливо для того, хто потрапляє у таку “халепу” вперше. Саме для цього ми й вирішили поєднати наш багаторічний досвід із клієнтоорієнтованістю нашого підходу. Поєднання цих двох факторів разом із застосуванням високої компетентності наших фахівців дозволяє нам бути одними з найкращих представників на ринку не тільки області, а й усієї країни. 

Земельний кадастр Закарпаття – тема для окремої розмови. Окрім виготовлення земельно-кадастрової документації в Ужгороді, ми здійснюємо роботи, для оформлення кадастрових номерів земельних ділянок у Берегові, а також широкий перелік робіт із земельною документацією на території всього краю. Аби дізнатися поточний список надаваних нами послуг, перейдіть до необхідного Вам розділу з конкретною спеціалізацією. Довіряючи нам – Ви обираєте впевнений успіх у майбутньому.