Консалтингові

Cтроки виконання – згідно технічного завдання, результат – за домовленістю!

– Перевірка історії об’єкта нерухомості;

– Ринкова оцінка об’єкта нерухомості;

– Комплексна оцінка інвестицій в об’єкт;

– Вивчення шляхів підвищення інвестиційної привабливості об’єкта нерухомості;

– Перевірка можливості відведення та зміни цільового призначення земельної ділянки;

– Створення фермерських господарств та сільськогосодарських товариств;

– Набір та консолідація землі: набір, обмін, купівля-продаж, оренда, суборенда, емфітевзис, консолідація землі.

Надання послуг консультаційного характеру у Закарпатті є поняттям відносно новим для краян. Самі межі визначення земельного консалтингу в Україні є доволі розмитими в силу молодого віку та невстановленості ринку землі як такого. Втім, кожний хто хоча б колись стикався з укладенням тієї чи іншої угоди у сфері земельних відносин неминуче натрапляв на запитання на кшталт: як правильно оформити земельну документацію, як не потрапити на шахраїв на земельному ринку, у яку нерухомість та землю вигідніше та прибутковіше інвестувати тощо. Земельний консалтинг – це саме та сфера, яка має відповіді не тільки на усі вищеперераховані, а й на величезну групу інших пов’язаних із землею запитань. Так, ця група послуг, у деякому розумінні, перебуває на перехресті усіх інших, надаваних командою наших спеціалістів сервісів, адже потребує неабиякого досвіду, а також стратегічного підходу, який дозволив би оцінювати ситуацію виходячи із вузькопрофільних пластів знань у всіх ланках земельної сфери, включаючи юридичну, технічну, організаційну, інженерно-технічну. Центр Проєктів – є незмінним лідером на земельному ринку Закарпатської області, що дозволяє нашим фахівцям називати себе експертами з приводу земельних питань будь-якої складності. Окрім значної компетентності, яка підтверджується десятиліттям досвіду присутності на ринку та тисячами задоволених клієнтів, комплексність нашого підходу та всеохоплюваність надаваних нами послуг, дозволяють нам стверджувати, що звернувшись до нас – Ви реалізуєте найсміливіші свої ідеї.

Людина, що читатиме цей текст може задатися ще одним цікавим запитанням: Чим консалтинг у спеціалістів проєкту відрізнятиметься від порад пересічного рієлтора? І відповідь доволі проста:

  • – Комплексність нашого підходу дозволяє не тільки отримати консультації щодо ринкової вартості об’єкта або оцінки інвестиційної привабливості, але і юридичну підготовку, включаючи перевірку історії переходів права власності, замовлення витягів з ДЗК, підготовку необхідних для операції юридичних документів та виготовлення необхідної технічної документації;
  • – Залучення експертів з усіх можливих сфер земельних відносин, починаючи інженерних та юридичних і закінчуючи знавцями на наявному ринку нерухомого майна;
  • – Всебічна допомога у здійсненні господарської діяльності, включаючи надання послуг організаційного характеру;
  • – Наявність ексклюзивного погляду та спеціальних пропозицій, відсутніх у загальному доступі, що виходять із багаторічного досвіда роботи у сфері.